Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 277 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

szczęśliwa :):)

wtorek, 06 października 2015 9:45

... czasami niespodziewanie zdarza się coś, co na zawsze zmienia nasze myślenie. pozwala na poznanie nowych uczuć bądź emocji albo po prostu wzbudza w nas radość, której się nie da opisać. To się dzieje i ja chcę bardzo, aby wciąż trwało!

 

15 września zaczęło się coś niesamowitego, choć, wiadomo, z początku nic nie wskazywało na to, iż wyjdzie z tego coś więcej niż rozmowa. Siedząc wieczorem wśród bliskich mi osób pomiędzy czterema ścianami i trzymając ją za rękę, wierzyłam, że jestem w stanie pomóc - wówczas rozpoczęła się droga, dzień pierwszy kolejnego stał się drugim i do dzisiaj nazbierało się już ich praktycznie 21. 

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że moja tzw "choroba" to "choroba uczuć i emocji", ale wiem, kiedy jestem czegoś pewna na sto procent i tak jest teraz - zakochałam się w Niej, kocham to, że nie pije alkoholu, kocham to, że mnie szanuje i dba o mnie. Widzę, że jestem dla Niej najważniejsza i nikt nie istnieje poza mną. I bardzo się cieszę, że tak dużo robi dla siebie, że odkrywa radość z życia! Kocham ją całą. Moja E.:*

 

Chciałam co prawda stworzyć coś z TAMTĄ, ale od praktycznie 8 miesięcy nie piję alkoholu i nie chcę go w związku, innych substancji zmieniających świadomość również w nim nie chcę. Poza tym nie będę wchodzić w coś, co mogłoby nie być pewne, a toksyczne. Nie podoba mi się też, że kłamstwo musiało być na pierwszym miejscu, a ja nie chcę kłamać świata, że mogę być szczęśliwa. 

 

a jestem, Właśnie Dzisiaj! 

 ilość komentarzy (22) | dodaj komentarz do wpisu

środa, 24 stycznia 2018

ile osób odwiedziło:  2 024 656  

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz proszę na maila: tamas.shane@gmail.com

podsumowanie na pod koniec dygresji

ile osób odwiedziło: 2024656
ilość moich wpisów:
  • liczba: 406
  • komentarze: 13734
żyję tutaj dopiero : 3682 dni

dopisz się, jeżeli chcesz dostawać informacje o nowym wpisie

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie: