Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 276 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

wtedy był 6 sierpień.

środa, 21 września 2016 23:51

odeszła niczym mgła po pięknym poranku. Rosa przykryła twarz, dłonie stały się ciemne, jak drewno, po urzeźbieniu bejcą. Poszła, wybrała się daleko, a ja nie odnajdę jej w naszym człowieczym życiu. Znajdujemy kompromis: jedno życie do dwóch i jest o co walczyć. jedna poszła niczym sznur rozwieszony na wietrze. Druga, posiadając trzynaściorga problemów uciekła szybko, i na nic zdał się półmrok i prośby, w tamten mroczny podwieczór uciekła. Później, gdy byłam koło niej, ścisnęłam dłoń, wypowiadając słowa. Nie była taka, jak mówili, że oni są. To był dotyk skraplanej wody na kwiaty. I mówiłam do niej, płakałam, szeptałam, morze lez wylałam wtedy, jak nigdy wcześniej zamknął się świat na wszystkie wejścia i już nikt nie potrafił dotrzeć. Skończyła się wrażliwość, a miłość pozostała skromna. Już niczego nie ma po Twoim odejściu. Śmierć zamyka bramy życia, które ciężko otworzyć. tamtego dnia krew zmieszała się z euforią, smakiem zapomnianym. Ostrze przecięło dokładnie w tamtym miejscu skórę, i już nie było osiemnastu miesięcy czegoś, i dziwne uczucie pokryło duszę. Wtedy właśnie odeszłaś, a ja czułam całą sobą ból, lęk i samotność, która pokryła mnie i została na zawsze. 

 

niczym czarownica określam granice i wiem jak poruszać się w świecie przymusu. To przestrzeń, w której gram drugoplanową rolę, a ona kończy się zawsze tak samo/

 

to ciężki czas dla mnie. Muszę zapomnieć, albo starać się żyć jak wcześniej. Brakuje mi chęci, nie chcę.

A jednak mam dla kogo. Syn mówi, że kocha, a to piękne. Moja dziewczyna też.  A ja taką pustkę czuję. I wiem, że tamte chwile, spacer, i inne, nie były na darmo.

 

Odwiedziła mnie razem z dziadkiem i uwolniła mnie z mojej ciemności. pokrótce. 

 

 

bardzo ciężki czas. 

i nie wiem, czy zdołam się podnieść.

chwilami wolałabym być z Nią, tam.

na zawsze zdaniem, od małej litery. ilość komentarzy (2274) | dodaj komentarz do wpisu

środa, 24 stycznia 2018

ile osób odwiedziło:  2 024 686  

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz proszę na maila: tamas.shane@gmail.com

podsumowanie na pod koniec dygresji

ile osób odwiedziło: 2024686
ilość moich wpisów:
  • liczba: 406
  • komentarze: 13734
żyję tutaj dopiero : 3682 dni

dopisz się, jeżeli chcesz dostawać informacje o nowym wpisie

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie: